Про нас

LISGAL — це досвітчена компанія, що впродовж кількох десятиліть займається виготовленням столярних виробів та масивної паркетної дошки.
«LISGAL» є досвідченим виробником паркету та масивної паркетної дошки в Україні. На ринку України компанія «LISGAL» почала свою діяльність з 2000 року. З початку існування ми приділяли велику увагу якості продукції. Багаторічний досвід роботи та прагнення до удосконалення дозволили нам стати одними з кращих у цій галузі та почати співпрацю з європейськими компаніями.
У 2019 році компанія вирішила провести реконструкцію та оновлення обладнання для того щоб створювати якомога якіснішу продукцію. Інвестуючи в нові технології та вибравши найбільш якісні матеріали, ми досягли успіху і взмозі запропонувати продукт максимально технічної та естетичної якості.
Бренд Lisgal

Підлогове покриття

Lisgal пропонує широкий вибір підлогових покриттів з масиву дерева як преміум-класу, так і стандартного. Перш ніж потрапити до клієнта, уся наша продукція проходить ретельну перевірку на предмет якості, щоб Ви мали змогу отримати тільки найкращий продукт.

Бренд Lisgal Аrt

Столярні вироби

Lisgal Art це команда молодих та досвідчених професіоналів, які з покоління в покоління переймали досвід столярної справи.

Наші майстри виготовляють продукцію за допомогою обладнання провідних європейських компаній, що дає нам можливість виробляти продукт високої якості. На сьогоднішній день ми з впевненістю можемо Вам запропонувати ексклюзивні та високоякісні вироби з масиву дерева.

@lisgal.parquet