Про нас

ДИВИТИСЬ ВІДЕО

Previous
Next
LISGAL — це досвітчена компанія, що впродовж кількох десятиліть займається виготовленням столярних виробів та масивної паркетної дошки.
 
«LISGAL» є досвідченим виробником паркету та масивної паркетної дошки в Україні. На ринку України компанія почала свою діяльність з 2000 року. З початку існування ми приділяли велику увагу якості продукції. Багаторічний досвід роботи та прагнення до удосконалення дозволили нам стати одними з кращих у цій галузі та почати співпрацю з європейськими компаніями.
У 2019 році компанія вирішила провести реконструкцію та оновлення обладнання для того щоб створювати якомога якіснішу продукцію. Інвестуючи в нові технології та вибравши найбільш якісні матеріали, ми досягли успіху і взмозі запропонувати продукт максимально технічної та естетичної якості.

Підлогове покриття

Lisgal пропонує широкий вибір підлогових покриттів з масиву дерева як преміум-класу, так і стандартного. Перш ніж потрапити до клієнта, уся наша продукція проходить ретельну перевірку на предмет якості, щоб Ви мали змогу отримати тільки найкращий продукт.

2b_IMPRESSION-Woodco-430649-rel4db95ccb

Масивна дошка

Продукт, що виготовляють з цільної деревини. Основна сфера застосування — підлогове покриття преміум-класу в житлових приміщеннях. Кожен вид паркету має свої особливості, але масивну дошку вважають «королем» паркету.

2019060615365736575636

Англійська ялинка 90 °

Являє собою паркетні плашки, укладені строго під прямим кутом один до одного. Вузький торець однієї дошки стикується до початку довгої сторони іншої, утворюючи таким чином зигзагоподібний малюнок.

340

Французька ялинка 45 °

Цей паркет від багатьох інших відрізняє нестандартна форма планок, яка зовні чимось схожа на паралелограм. Стандартний комплект паркету даного виду включає в себе праві і ліві елементи.

Столярні вироби

Lisgal Art це команда молодих та досвідчених професіоналів, які з покоління в покоління переймали досвід столярної справи.

Наші майстри виготовляють продукцію за допомогою обладнання провідних європейських компаній, що дає нам можливість виробляти продукт високої якості. На сьогоднішній день ми з впевненістю можемо Вам запропонувати ексклюзивні та високоякісні вироби з масиву дерева.

Столи Loft являють собою металеву конструкцію, що виготовляється з металевого профілю, балок чи перфорованого листа та масива 40мм. Стільниця зроблена з суцільного зрізу дерева (слеб) або ж зрощеного щита і покрита масло-воском.

Декоративні рейки

Декоративні настінні і стельові рейки з дерева активно застосовуються дизайнерами в обздоблені квартир, заміських будинків і комерційних приміщень (бізнес центри, ресторани, готелі та торгові центри). Вони органічно вписуються в усі популярні стилі інтер’єрів.

Сходи

Cходи з масиву дерева. Наша компанія спеціалізується на виготовленні сходів з масиву дерева. Ми беремо на себе відповідальність за повний цикл зведення сходів у вашому домі. Ми не нав’язуємо типові і шаблонні проекти, а створюємо нові ідеї з огляду на тенденцію дизайну та архітектури.

Двері

Двері з масиву. На сьогоднішній день існує багато різних технологій по виготовленню дверей, але, безперечно, елітою є двері з масиву. Даний вид дверей повністю складається з натурального і екологічно чистого дерева. Перевагою таких дверей є естетична цінність дерева, краса текстур і, звичайно, різноманітна колірна гамма.