Експлуатація та догляд

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ВИРОБУ КОМПЛЕКТАЦІЯ СТОЛУ 
  1. Бережіть стіл від пролитої рідини. При попаданні жиру, вина, кави, слід одразу протерти серветкою, або м’якою ганчіркою, уникайте надмірного тертя. Не допускайте потрапляння на поверхню агресивних речовин, таких як кислоти та луги. Слід використовувати лише нейтральні засоби для догляду за меблями, відповідно до інструкцій щодо їх застосування.

  2. Встановлюйте стіл тільки в сухих, провітрюваних та опалювальних приміщеннях з кімнатною температурою не нижче +10°С, і не вище +40°С, відносною вологістю повітря 40-65%, не зберігайте меблі в приміщеннях з вологою підлогою. 

  3. Не розташовуйте стіл під дією активного сонячного випромінювання. Сонячні промені призводять до «вигорання» кольору та перегрівання деревини, що може призвести до деформування деревини, особливо влітку 

  4. Запобігайте механічних дій як удари гострими предметами, нарізання продуктів,на поверхні стільниці, або розташування розжарених предметів з підвищеною температурою вищою 40°С таких як сковорідка, каструлі, гаряча чашка, праска, це може призвести до втрати цілісності покриття, зміни кольору, появи подряпин, тріщин і надколів.

  5. Не допускайте попадання на поверхню активних синтетичних матеріалів, фарб, лаків та хімічних реагентів, які можуть викликати реакцію з оздоблювальним шаром деревини. При використанні активних фарбувальних засобів, таких як маркери, ручки, фломастери, фарби, слід захистити поверхню додатковими шаром, наприклад тканиною або іншим схожим матеріалом, кольорові засоби не видаляються з поверхні деревини.

  6. І наостанок – використовуйте стіл з дерева виключно за його функціональним призначенням.