O nas

LISGAL to doświadczona firma, która od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją desek stolarskich i parkietów litych.
LISGAL jest doświadczonym producentem parkietu i litej deski parkietowej na Ukrainie. LISGAL działa na rynku ukraińskim od 2000 roku. Od początku naszego istnienia przywiązujemy dużą wagę do jakości produktów. Wieloletnie doświadczenie i chęć doskonalenia pozwoliły nam stać się jednymi z najlepszych w tej dziedzinie i rozpocząć współpracę z europejskimi firmami.
W 2019 roku firma podjęła decyzję o renowacji i modernizacji sprzętu w celu stworzenia produktów najwyższej jakości. Inwestując w nowe technologie i dobierając najwyższej jakości materiały, osiągnęliśmy sukces i możliwość zaoferowania produktu o najwyższej jakości technicznej i estetycznej.
Marka Lisgal

Posadzka

Lisgal oferuje szeroką gamę podłóg z litego drewna, zarówno premium, jak i standardowych. Wszystkie nasze produkty przed dotarciem do klienta są dokładnie testowane pod kątem jakości, dzięki czemu możesz otrzymać tylko najlepszy produkt.

Marka Lisgal Art

Stolarka

Lisgal Art to zespół młodych i doświadczonych profesjonalistów, którzy dziedziczyli doświadczenie stolarskie z pokolenia na pokolenie.

Nasi mistrzowie wytwarzają produkty przy pomocy sprzętu wiodących europejskich firm, co daje nam możliwość wytworzenia produktu wysokiej jakości. Dziś możemy śmiało zaoferować Państwu ekskluzywne i wysokiej jakości produkty z litego drewna.

@lisgal.parquet